Home > Over ons > Team

Ons team

Alexander van der Hoek

Register Makelaar en Taxateur (directeur)

Vastgoedcert en NRVT
ah@vanderhoekmakelaars.nl

linkedin

Sebastiaan van der Velden

Register Makelaar en Taxateur (directeur)

Vastgoedcert en NRVT
sv@vanderhoekmakelaars.nl

linkedin  twitter

Marsha Grauwmeijer

Register Makelaar en Taxateur

Vastgoedcert en NRVT
marsha@vanderhoekmakelaars.nl

Ellie WesselingEllie Wesseling

Register Makelaar en Taxateur

Vastgoedcert en NRVT
ew@vanderhoekmakelaars.nl

Ingrid van der Pot

Nieuwbouw specialist
ingrid@vanderhoekmakelaars.nl

Ilse Willemsen-Bianchi

Assistent Makelaar

ARMT
ilse@vanderhoekmakelaars.nl

linkedin

Jutta van Bijlevelt

Hoofd Financiën
jb@vanderhoekmakelaars.nl

Liesbeth van Dorsser-van der Hoek

Secretaresse
liesbeth@vanderhoekmakelaars.nl

Maarten TroostMaarten Troost

Commercieel medewerker binnendienst
maarten@vanderhoekmakelaars.nl

 

Leonie de Man

Commercieel medewerker binnendienst
leonie@vanderhoekmakelaars.nl

Jolande BosmanJolande Bosman

Telefoniste/receptioniste
info@vanderhoekmakelaars.nl

Woning verkopen?